VYHLADÁVANIE +
RÝCHLE HĽADANIE
>>  upresniť vyhľadávanie

Služby

Pre kompletné pokrytie potrieb našich zákazníkov poskytujeme radu služieb pomimo sprostredkovania kúpy, predaja či prenájmu nehnuteľností. Nižšie nájdete ich výpis, v prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte, sme Vám ku dispozícii.

 


 

Poradenské a konzultačné služby v oblasti nehnuteľností a investícií

Trh s nehnuteľnosťami je veľký a má mnoho slepých uličiek. V prípade, že zvažujete investíciu vo forme nákupu nehnuteľností, mali by ste pri výbere spolupracovať so skúsenými odborníkmi. Obráťte sa na nás a spoločne dosiahneme maximálny efekt.

Čítať viac

Vypracovanie zmlúv a dokumentov

Nákup nehnuteľnosti je transakcia v rozsahu desiatok až stoviek tisíc EUR. Dobre pripravené zazmluvnenie je na mieste, a dobré zazmluvnenie Vám pripraví jedine profesionál. Kontaktujte nás a postaráme sa o to, aby ste pri nákupe nemuseli mať starosti.

Čítať viac

Sprostredkovanie úveru a poistenia

Pokiaľ potrebujete financovať nákup nehnuteľnosti prostredníctvom úveru, alebo máte záujem o poistenie svojej nehnuteľnosti, sme tu pre Vás. Prostredníctvom našich zmluvných partnerov s mnohoročnými skúsenosťami v obore Vám sprostredkujeme finančný produkt na mieru.

Čítať viac

Majetko-právne vysporiadanie a právny servis

Naša spoločnosť sa postará o zisťovanie nehnuteľného majetku na základe klientom predložených listín, ich preverenie v pozemkovej knihe a katastri nehnuteľností v prípade, že klient nemôže predložiť kompletnú dokumentáciu o vlastníctve majetku.

Čítať viac

Geodetické práce

Jednou zo služieb spoločnosti PATRIOT real s.r.o. je aj poskytovanie geodetických a kartografických prác. Ponúkame Vám kvalitu, odbornosť, profesionalitu, skúsenosti, rýchlosť, komunikatívnosť a to všetko za slušné a prijateľné ceny.

Čítať viac

Znalecké a odborné posudky

Znalecké a odborné posudky Chcete predať svoju nehnuteľnosť a neviete za akú cenu? Potrebujete zriadiť záložné právo? Potrebujete znalecký posudok na žiadosť o hypotekárny úver? Potrebujete doložiť znalecký posudok k dedičskému konaniu? Chcete zapísať rozostavaný rodinný dom?

Čítať viac

Stavebné a kolaudačné povolenia

Nemáte čas alebo chuť behať hodiny po úradoch? Nelámte si hlavu, my to za Vás všetko vybavíme. Spoločnosť PATRIOT real Vám zabezpečí všetky potrebné dokumenty na získanie stavebného povolenia. Nemusíte nikde chodiť, my môžeme prísť za Vami. Všetko Vám vysvetlíme a dohodneme následné kroky.

Čítať viac